Kuidas lõhnab kuri

46

Raamat räägib postapokalüptilisest maailmast, mis kuidagimoodi hakkama püüab saada. Läbi erinevate inimeste silmade on vaadeldud tsivilisatsiooni lagunemist, sellele järgnevat kaost ja elusid, millest paljudel on liiga palju varjata.

Kaanepilt on Meelis Krošetskinilt.

Tagakaanetekst

„Röövretked välja olid aastatega jäänud järjest harvemaks. Esiteks ei olnud nende tegevusraadiuses suurt midagi enam võtta jäänud ning lisaks oli väljas viimastel aastatel muutunud ohtlikumaks kui kunagi varem. Kord tabasid nad mehe, kes kuulus gängi. Tal oli kirves ning sellega suutis ta Berkile õlga lüüa, enne kui pärast lühikest, kuid karmi võitlust Olaf ja teised temast jagu said. Nad riputasid ta käsipidi maja suure saali lühtrikonksu külge. Mees teadis, et ta sureb. Küsimus oli ainult selles, kas surm tuleb raske või kerge. Ta oli vintske vend ning palju temast välja pigistada ei õnnestunud...”

Niimoodi kasvab unustatud rannakülas Erik koos oma isa Einariga. Sinna sattusid nad niimoodi, et Einar üritas linnast suure vaevaga kordatehtud lennukil põgeneda ja nad kukkusid küla lähedal alla.

Ent varsti jõuab metsistunud maailm ka sinna neile järele.

 

Suur kaanepilt
2016